Meble kuchenne klasyczne i nowoczesne – aktualności Kulenty

Meble kuchenne Kulenty to wynik połączenia naszej wyobraźni, rzemiosła i wysokiej jakości materiałów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno meble kuchenne klasyczne, wykonane np. z drewna litego, a także nowoczesne meble z płyty MDF z blatami laminowanymi.

Główny nacisk kładziemy na projektowanie kuchni i mebli kuchennych, jednak to nie wszystko, co znajdziesz w naszej ofercie – wykonujemy także meble łazienkowe, biurowe, szkolne, a ponadto szafy wnękowe i garderoby. Regularnie dodajemy do naszej oferty cos nowego– śledź nasze poczynania!


28

STY

Witam

Na naszej stronie pojawiły się kolejne pomysły zrealizowanych mebli. Tym razem są to nowoczesne meble łazienkowe stworzone na wysoki połysk. Fronty lakierowane na wysoki połysk, blaty laminowane dodatkowo lakierowane. Kuchnia klasyczna z frontami MDF frezowanymi matowymi. Blat biały kamienny gr. 3 cm. Całość domyka korona szafek górny wykonany pod kolor frontów. Już niebawem kolejna porcja zrealizowanych mebli zagości na naszej stronie.

Zapraszam do oglądania.

 


04

GRU

Witam

Kolejne realizacji kuchni za nami. Tym razem jest to kuchnia nowoczesna w połączeniem frontów lakierowanych na wysoki połysk oraz laminowanych lakierowanych na połysk. Całości uroku dodaje szary kamienny blat. Druga kuchnia klasyczna, fronty MDF folia mat z prostym frezem. Blat laminowany drewnopodobny w grubości 4 cm.

Już niebawem zapraszam na kolejne zdjęcia zrealizowanych kuchni.

 


08

PAŹ

Witam

Kolejna dawka zdjęć pojawiła się na naszej stronie. Tym razem jest to kuchnia klasyczna, front MDF frezowany mat , blat drewnopodobny 4 cm. Kolejna kuchnia nowoczesna lakierowana na wysoki połysk, system frontów bezuchwytowy, do tego biały blat kwarcowy. Całość wykończona jest płytą laminowaną drewnopodobną. Na koniec szafa klasyczna na wymiar wykonana z frontu MDF frezowany mat. Korpusy wykonane z płyty laminowanej drewnopodobnej.

 

Już niebawem kolejna dawka zdjęć na naszej stronie.

Zapraszam do oglądania oraz bezpłatnego projektowania.

 


21

SIE

Witam

Po przerwie wakacyjnej, na naszej stronie zagościła kolejna porcja zdjęć naszych zrealizowanych kuchni. Tym razem kuchnia klasyczna, wykonana z frontów fornirowanych matowych z uchwytami krawędziowymi aluminiowymi czarnymi. Do tego położony jest blat laminowany czarny połyskliwy. Druga kuchnia nowoczesna lakierowana na wysoki połysk, fronty gładkie strukturalne, uchwyty czarne wpuszczane. Całość kuchni ozdabia blat kamienny.

Już niebawem kolejna dawka zdjęć naszych zrealizowanych kuchni.

Zapraszam do oglądania.

 


27

CZE

Witam

Na stronie dodaliśmy kolejne zdjęcia zrealizowanych projektów mebli.

Kuchnia nowoczesna lakierowana na wysoki połysk z elementami w kolorze drewna, blat laminowany jasno szary, uchwyty chromowane. Druga kuchnia klasyczna kremowa wykonana z frontów drewnianych dębowych, blat laminowany w kolorze dębu. Kolejnymi realizacjami są meble łazienkowe lakierowane na wysoki połysk z blatem laminowanym lakierowanym oraz szafa wykonana z płyt laminowanych.

 

Zapraszamy do oglądania.

 


07

MAJ

 

Witam

Na stronie pojawił się kolejny pomysł projektu mebli nowoczesnych. Biały lakier połączony z frontami fornirowanymi. Połączenie czarnego blatu z czerwonym szkłem nadaje uroku całej kuchni.

Niebawem kolejne zdjęcia zagoszczą na naszej stronie.

Zapraszamy również na naszego Facebooka https://www.facebook.com/kulenty.warszawa/

 


19

KWI

Witam

Na stronie pojawiła się kolejna dawka zdjęć zrealizowanych kuchni oraz szafy. Kuchnia pierwsza biała lakierowana na wysoki połysk, blat laminowany drewnopodobny,uchwyty chromowane. Kuchnia druga lakierowana dwukolorowa na wysoki połysk, blaty laminowane, uchwyty krawędziowe aluminiowe. Nadruk UV wykonany na szkle między szafkami oraz na barku. Dodatkowo na stronie pojawiła się szafa, front lacobel dwa kolory, korpusy wykonane z białej płyty laminowanej.

Już niebawem kolejna dawka zdjęć.

Zapraszam do oglądania.

 


15

MAR

Witam

Kolejna propozycja zrealizowanych kuchni. Tym razem kuchnia klasyczna biała z frontami frezowanymi, dodatkowo drewnopodobny blat który nadaje całej kuchni wyrazistości. Druga kuchnia nowoczesna w połączeniu dwóch kolorów kremu oraz jasnego drewna, dodatkowo paski szkła jako uchwyt. Na ścianie zamontowane szkło z nadrukiem UV.

Już niebawem na stronie pojawią się kolejne propozycję naszych zrealizowanych projektów meblowych.

Zapraszam do oglądania.

 


29

STY

Witam

Po świątecznej przerwie na stronie pojawiła się propozycja projektu kuchni w stylu nowoczesnym. Kuchnia z frontami lakierowanymi na wysoki połysk, uchwyty wpuszczane. Całość wykończona jest dekoracyjnym szkłem który nadaje w kuchnia całego uroku.

Zapraszam do obejrzenia.

 


21

GRU

Witam

Zapraszam do oglądania dwóch nowych galerii zdjęć kuchni. Kuchnia nowoczesna lakierowana z uchwytami aluminiowymi, blat laminowany z fakturą drewna. Całość wykończona jest szkłem na ścianę lacobel. Druga kuchnia nowoczesna, połączenie białego lakieru w połysk z czarnymi dodatkami w postaci blatu oraz cokołu. Fronty z uchwytami frezowanymi lakierowanymi.

Już wkrótce na stronie pojawią się kolejne zdjęcia.

Zapraszam do oglądania.