Meble kuchenne klasyczne i nowoczesne – aktualności Kulenty

Meble kuchenne Kulenty to wynik połączenia naszej wyobraźni, rzemiosła i wysokiej jakości materiałów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno meble kuchenne klasyczne, wykonane np. z drewna litego, a także nowoczesne meble z płyty MDF z blatami laminowanymi.

Główny nacisk kładziemy na projektowanie kuchni i mebli kuchennych, jednak to nie wszystko, co znajdziesz w naszej ofercie – wykonujemy także meble łazienkowe, biurowe, szkolne, a ponadto szafy wnękowe i garderoby. Regularnie dodajemy do naszej oferty cos nowego– śledź nasze poczynania!


23

LIS

 

Witam

Na stronie pojawiła się kolejna galeria zdjęć. Tym razem kuchnia klasyczna drewniana z szarymi frontami. Całość wykończona jest laminowanym drewnopodobnym blatem. Uroku w kuchni dodaje ceramiczny zlewozmywak. Druga galeria zdjęć to zabudowa meblowa w gabinecie stomatologicznym. Szafa fornirowana i lakierowana, biurko lakierowane , recepcja wykonana w połączeniu forniru i lakieru. Dodatkowo wykonany został zestaw mebli lakierowanych do gabinetu.

Zapraszam do obejrzenia nowej galerii.

 


30

PAŹ

Witam

Na naszej stronie pojawiły się kolejne dwie galerie  kuchni nowoczesnych. Tym razem kuchnia lakierowana z frontami frezowanymi z dodatkiem blatu laminowanego w kolorze drewna. Druga kuchnia z frontami MDF Folia to połączenie dwóch kolorów fioletu oraz bieli. Całość pokryta jest czarnym laminowanym blatem oraz czarnymi uchwtami wpuszczanymi.

Już niebawem kolejne zdjęcia ukażą się na naszej stronie.

Zapraszam do oglądania. 


20

WRZ

Witam

Właśnie dodałem dwie nowe galerie zdjęć z serii kuchni nowoczesnych. Kuchnia pierwsza wykonana z frontu MDF FOLIA MAT w połączeniu z jasnym blatem laminowanym oraz szkłem z grafiką na ścianie. Kuchnia druga to połączenie dwóch frontów LAKIEROWANYCH, biały oraz czarny z uchwytami krawędziowymi aluminiowymi. Całość wykończona jest czarnym laminowanym blatem.

Zapraszam wszystkich do obejrzenia nowej galerii zdjęć.

 


25

LIP

Witam

Dwie nowe galerie zdjęc kuchni pojawiły się na naszej stronie. Tym razem kuchni klasyczna w stylu angielskim z frontami białymi wykonanymi z MDF foliowanego oraz imitacją blatu drewnianego. Kolejna kuchnia to styl nowoczesny, gładnkie lakierowane fronty z uchwytami krawędziowymi oraz blatem granitowym.

Zapraszam wszystkich do oglądania, już niebawem kolejne inspiracje na naszej stronie. 


14

CZE

Witam.

Na stronie pojawiły się kolejne dwie galerie zdjęć kuchni. Kuchnia klasyczna z frontami drewnianymi oraz uchwytami mosiężnymi. Kolejna kuchnia nowoczesna z frontami lakierowanymi oraz uchwytami aluminiowymi wraz ze szkłem na ścianie z nadrukiem UV, szafki górne wykończone oświetleniem ledowym wpuszczanym w spód.

Zapraszam wszystkich do oglądania. 


16

MAJ

Witam

Nowe pomysły kuchni zagościły na naszej stronie. Tym razem kuchnia nowoczesna w połączeniu trzech kolorów w tym uchwyt wykonany z różowego szkła. Fronty zastosowane w tej kuchni to MDF Folia. Kolejna kuchnia mała w połączeniu dwóch kolorów wykonana z frotu lakierowanego z uchwytem frezowanym. Dodatkowym elementem jest ozdobne szkło na ścianie. 

Już niebawem kolejne zdjęcia zagoszczą na naszej stronie, zapraszam do oglądania:)


14

MAR

Witam

Na stronie pojawiły sie kolejne zrealizowane pomysły kuchni klasycznych, tym razem kuchnia z frontami MDF Biały Mat oraz kuchnia z frontami MDF Biały Mat Gładki

Już niebawem kolejne kuchnie na naszej stronie.

Zapraszam do oglądania.10

STY

Witam w nowym 2017 roku

Dzisiaj na naszej stronie pojawiły się kolejne zdjęcia mebli biurowych oraz kuchni nowoczesnych. Już niebawem na stronie pojawią się kolejne zdjęcia.  Zapraszam wszystkich do oglądania.


15

LIS

Kolejne zdjęcia zagościły na stronie. Tym razem kuchnia klasyczna, szafa i biurko. Następna galeria zdjęć już niebawem. Zapraszam wszystkich do oglądania.