Meble kuchenne klasyczne i nowoczesne – aktualności Kulenty

Meble kuchenne Kulenty to wynik połączenia naszej wyobraźni, rzemiosła i wysokiej jakości materiałów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno meble kuchenne klasyczne, wykonane np. z drewna litego, a także nowoczesne meble z płyty MDF z blatami laminowanymi.

Główny nacisk kładziemy na projektowanie kuchni i mebli kuchennych, jednak to nie wszystko, co znajdziesz w naszej ofercie – wykonujemy także meble łazienkowe, biurowe, szkolne, a ponadto szafy wnękowe i garderoby. Regularnie dodajemy do naszej oferty cos nowego– śledź nasze poczynania!


14

MAR

Witam

Na stronie pojawiły sie kolejne zrealizowane pomysły kuchni klasycznych, tym razem kuchnia z frontami MDF Biały Mat oraz kuchnia z frontami MDF Biały Mat Gładki

Już niebawem kolejne kuchnie na naszej stronie.

Zapraszam do oglądania.10

STY

Witam w nowym 2017 roku

Dzisiaj na naszej stronie pojawiły się kolejne zdjęcia mebli biurowych oraz kuchni nowoczesnych. Już niebawem na stronie pojawią się kolejne zdjęcia.  Zapraszam wszystkich do oglądania.


15

LIS

Kolejne zdjęcia zagościły na stronie. Tym razem kuchnia klasyczna, szafa i biurko. Następna galeria zdjęć już niebawem. Zapraszam wszystkich do oglądania. 


04

PAŹ

Witam

Na stronie pojawiła się kolejna dawka zdjęć, tym razem kuchnia mała oraz szafa. Już niebawem kolejna dawka zdjęć na naszej stronie.

Zapraszam do oglądania. 


30

WRZ

rabat10

Promocja na Nowy Rok -10%

MEGA PROMOCJA... Przy zamówieniu mebli na nowy rok otrzymasz dodatkowy RABAT -10%!

regulamin promocji »


27

LIP

Witam

Kolejna dawka zdjęć na naszej stronie, tym razem kuchnie nowoczesne oraz przepiękna kuchnia klasyczna z frontami oraz rzeźbieniami drewnianymi. Zachęcam wszystkich do oglądania. Już niebawem kolejne zdjęcia na stronie.

ZAPRASZAM:) 


14

CZE

Po małej przerwie na naszej stronie pojawiła się kolejna kuchnia nowoczesna. Tym razem połączenie frontów lakierowanych w dwóch kolorach. Już niebawem kolejne zdjęcia na naszej stronie. Zapraszam do oglądania:)


21

KWI

Witam
Na naszej stronie zagościły kolejne zdjęcia kuchni nowoczesnych, łazienki oraz garderoby. Wszystkich zachęcam do ogladania i komentowania. Wszystkie nowe pomysły proszę podsyłać na e-mai marcin@kulenty.pl.
Zapraszam do miłego oglądania.  

22

MAR

Witam

Po krótkiej przerwie na naszej stronie zagściły kolejne zdjęcia gotowych realizacje kuchni, szafy oraz łazienki. Juz niebawem kolejna dawka zdjęcć na naszej stronie.

Zapraszam do oglądania.