Meble kuchenne klasyczne i nowoczesne – aktualności Kulenty

Meble kuchenne Kulenty to wynik połączenia naszej wyobraźni, rzemiosła i wysokiej jakości materiałów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno meble kuchenne klasyczne, wykonane np. z drewna litego, a także nowoczesne meble z płyty MDF z blatami laminowanymi.

Główny nacisk kładziemy na projektowanie kuchni i mebli kuchennych, jednak to nie wszystko, co znajdziesz w naszej ofercie – wykonujemy także meble łazienkowe, biurowe, szkolne, a ponadto szafy wnękowe i garderoby. Regularnie dodajemy do naszej oferty cos nowego– śledź nasze poczynania!


21

KWI

Witam
Na naszej stronie zagościły kolejne zdjęcia kuchni nowoczesnych, łazienki oraz garderoby. Wszystkich zachęcam do ogladania i komentowania. Wszystkie nowe pomysły proszę podsyłać na e-mai marcin@kulenty.pl.
Zapraszam do miłego oglądania.  

22

MAR

Witam

Po krótkiej przerwie na naszej stronie zagściły kolejne zdjęcia gotowych realizacje kuchni, szafy oraz łazienki. Juz niebawem kolejna dawka zdjęcć na naszej stronie.

Zapraszam do oglądania.

 


24

LUT

Witam Na naszej stronie pojawiły się kolejne zdjęcia szaf oraz kuchni, tym razem kuchnie nowoczesne. Już wkrótce kolejna dawka zdjęć na stronie. Zapraszam do oglądania.

27

STY

Witam.

Po krótkiej przerwie na naszej stronie zagościło sporo nowych zdjęć zrealizowanych kuchni, szaf oraz łazieki. Zachęcam wszystkich do oglądania. Juz niebawem kolejne zdjęcia zagoszczą na naszej stronie.  

Zapraszam


01

GRU

Witam. 

Kolejna dawka zdjęć z kuchniami na naszej stronie. Tym razem kuchnie nowoczesne wykonane z lakieru. Już niebawem na naszej stronie zagoszczą kolejne zdjęcia .

Zapraszam wszystkich do oglądania:)

 

 


30

PAŹ

Witam:)

Po krótkiej przerwie na naszej stronie zagościły kolejne kuchnie nowoczesne. Zapraszamy wszystikich do oglądania i komentowania. Wszelkie uwagi odnoście strony prosimy przesyłąć na adres: andrzej@kulenty.pl 


26

SIE

Witam. Na naszej stronie pojawiła się kolejna dawka zdjęć kuchni, szaf oraz łazienek. Już niebawem kolejne zdjęcia zagoszczą na naszej stronie. Zapraszamy do oglądania. 


05

CZE

Oto kolejne realizacje projektów kuchni - tym razem portfolio kuchni małych. A już wkrótce kolejne zdjęcia kuchni!


05

MAJ

Na stronie pojawiły się kolejne zdjęcia kuchnii z serii nowoczesnej oraz klasycznej. Zapraszamy wszystkich do oglądania:)


10

KWI

Zapraszam wszystkich do obejrzenia kolejnych zdjęć kuchni. Tym razem w stylu nowoczesnym.

Już niebawem kolejne zdjęcia zagoszczą na naszej stronie. Zapraszamy do oglądania.