Meble kuchenne klasyczne i nowoczesne – aktualności Kulenty

Meble kuchenne Kulenty to wynik połączenia naszej wyobraźni, rzemiosła i wysokiej jakości materiałów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno meble kuchenne klasyczne, wykonane np. z drewna litego, a także nowoczesne meble z płyty MDF z blatami laminowanymi.

Główny nacisk kładziemy na projektowanie kuchni i mebli kuchennych, jednak to nie wszystko, co znajdziesz w naszej ofercie – wykonujemy także meble łazienkowe, biurowe, szkolne, a ponadto szafy wnękowe i garderoby. Regularnie dodajemy do naszej oferty cos nowego– śledź nasze poczynania!


26

SIE

Witam. Na naszej stronie pojawiła się kolejna dawka zdjęć kuchni, szaf oraz łazienek. Już niebawem kolejne zdjęcia zagoszczą na naszej stronie. Zapraszamy do oglądania. 


05

CZE

Oto kolejne realizacje projektów kuchni - tym razem portfolio kuchni małych. A już wkrótce kolejne zdjęcia kuchni!


05

MAJ

Na stronie pojawiły się kolejne zdjęcia kuchnii z serii nowoczesnej oraz klasycznej. Zapraszamy wszystkich do oglądania:)


10

KWI

Zapraszam wszystkich do obejrzenia kolejnych zdjęć kuchni. Tym razem w stylu nowoczesnym.

Już niebawem kolejne zdjęcia zagoszczą na naszej stronie. Zapraszamy do oglądania. 


18

LIS

Witam. Na naszej stronie pojawiły się kolejne dwie kuchnie `nowoczesna oraz klasyczna`. Niebawem kolejne nowe pomysły na naszej stronie. Zapraszam do oglądania:)

16

PAŹ

Kolejne zdjęcia na naszej stronie.... Kontynuujemy meble nowoczesne oraz klasyczne. Zapraszam do oglądania. Niebawem kolejne galerie zdjęć kuchni na naszej stronie.

25

WRZ

WITAM. Zapraszam do oglądania nowo dodanych galerii zdjęć kuchni `nowoczesna oraz klasyczna`
Niebawem kolejne zdjęcia. ZAPRASZAM.

14

LIP

Witam. Po długiej przerwie na naszej stronie spora dawka nowych pomysłów na wasze kuchnie. Tym razem kuchnie nowoczesne oraz małe. Zapraszam do oglądania:)

07

MAJ

Witam. Po długim czasie kolejna dawka nowych zdjęć kuchni małych oraz szaf. Niebawem kolejne zdjęcia i pomysły. Zapraszam do oglądania.

18

MAR

Witam. Na naszej stronie pojawiły się kolejne zdjęcia z serii kuchni małej oraz szaf. Niebawem kolejna dawka zdjęć z nowymi pomysłami. Zapraszam do oglądania.