Meble kuchenne klasyczne i nowoczesne – aktualności Kulenty

Meble kuchenne Kulenty to wynik połączenia naszej wyobraźni, rzemiosła i wysokiej jakości materiałów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno meble kuchenne klasyczne, wykonane np. z drewna litego, a także nowoczesne meble z płyty MDF z blatami laminowanymi.

Główny nacisk kładziemy na projektowanie kuchni i mebli kuchennych, jednak to nie wszystko, co znajdziesz w naszej ofercie – wykonujemy także meble łazienkowe, biurowe, szkolne, a ponadto szafy wnękowe i garderoby. Regularnie dodajemy do naszej oferty cos nowego– śledź nasze poczynania!


04

MAR

WITAM. Kolejna dawka zdjęć na naszej stronie, tym razem kuchnia małą oraz nowość na naszej stronie meble łazienkowe.
Zapraszam do oglądania.

06

LUT

Witam. Dodałem dwie nowe galerie zdjęć mebli, kuchnia nowoczesna oraz klasyczna. Zachęcam do obejrzenia.
Wkrótce kolejna dawka zdjęcia na naszej stronie. Zapraszam.

17

STY

Witam
Po krótkiej przerwie kolejna dawka zdjęć na naszej stronie.Tym razem zdjęcia z serii kuchni klasycznej oraz małej.
Zapraszam do oglądania:)

02

STY

Witam wszystkich w nowym 2014 roku:)
Z nowym rokiem startujemy od samego początku, dlatego na naszej stronie kolejna dawka zdjęć, kuchnia mała oraz nowoczesna.
Zapraszam do oglądania.

10

GRU

Tak jak obiecałem kolejna dawka zdjęć na naszej stronie, tym razem kuchnie małe. Zapraszam do oglądania ---- Wkrótce kolejne zdjęcia ----


27

LIS

Witam. Na naszej stronie zagościły dwie nowe galerie zdjęć kuchni `nowoczesna oraz mała`. Niebawem kolejne i jeszcze fajniejsze zdjęcia. Zachęcam do oglądania.

14

LIS

Witam. Dodałem dwie nowe galerie zdjęć kuchni `nowoczesnej oraz małej` ,w nowym i fajniejszym wydaniu. Zapraszam do obejrzenia.

24

PAŹ

Witam. Po długim czasie dodałem dwie kolejne galerie zdjęć kuchni `nowoczesnej oraz klasycznej`.
Zachęcam do oglądania.

13

MAJ

Witam.Po długiej przerwie dodałem dwie nowe galerie projektów kuchni. Zapraszam do oglądania naszej strony internetowej.

27

LUT

WITAM. Zapraszam do dwóch nowo dodanych galerii z projektami kuchni. Proszę o e-mail z ewentualnymi sugestiami do strony, a@kulenty.pl