BLOG

Pięć zalet kuchni na wymiar

Urządzanie domu to pasmo trudnych decyzji związanych z wyborem materiałów, kolorów, mebli, sprzętów, dodatków itd. Jednak niemal każda osoba urządzająca dom zgadza się z tym, że meblowanie kuchni jest największym wyzwaniem. Kuchnia często jest „sercem domu”, musi być ładna, wygodna, bezpieczna, a przede wszystkim funkcjonalna. Przy jej urządzaniu należy pamiętać nie tylko o meblach czy oświetleniu, ale również o sprzętach oraz o zachowaniu prawidłowego ciągu roboczego. Niekiedy trudno osiągnąć ten stan równowagi, zwłaszcza jeśli pomieszczenie przeznaczone na kuchnię nie jest „idealne”.

Urządzając kuchnię możemy kupić meble gotowe, ze sklepu lub zdecydować się na zamówienie kuchni pod wymiar. Wybór nie jest prosty i uzależniony od tego, czego oczekujemy oraz funduszy, jakimi dysponujemy, dlatego warto zapoznać się z kilkoma zaletami, które przemawiają za wykonaniem kuchni na zamówienie.

Zalety kuchni na zamówienie

Możliwość zabudowy każdego pomieszczenia
Decydując się na kuchnię pod wymiar mamy pewność, że zabudujemy każdy cenny centymetr naszej kuchni. Nie ważne czy jest to mała kuchnia, czy o nietypowym kształcie, przygotowując projekt mebli możemy zagospodarować każdą przestrzeń od podłogi aż po sufit. To meble dopasowują się do pomieszczenia, a nie pomieszczenie do mebli.

Meble kuchenne pod wymiar dają nam możliwość zabudowania wszystkich sprzętów AGD. Dzięki temu całe pomieszczenie wygląda jednolicie, spójnie i estetycznie.

Niewielka przestrzeń kuchenna wymaga zastosowania wielu rozwiązań, które sprawią, że stanie się ona pojemniejsza, a to możliwe jest tylko przy zabudowie wykonanej pod wymiar. Meble aż po sufit są jednym z takich rozwiązań, nie tylko optycznie wydłużają kuchnię, ale również dają więcej przestrzeni do przechowywania.

Kuchnia w całości spersonalizowana
Wykonanie mebli na zamówienie daje możliwość pełnej personalizacji wyglądu, kształtu i wielkości szafek kuchennych. Dzięki temu kuchnia staje się funkcjonalna i idealnie dopasowana do naszych potrzeb. Przy współpracy z wykonawcą możemy zdecydować o kolorze blatów, wzorze frontów, rodzaju uchwytów, a nawet rodzaju systemów zamykających.

Wygodne rozwiązania
Cichy domyk, cargo, szafka obrotowa lub narożna… To tylko kilka funkcjonalnych rozwiązań, które możemy zastosować samodzielnie projektując sobie kuchnię. Wszystkie te systemy podwyższają jakość użytkowania kuchni i sprawiają, że jest ona dopasowana do nas w 100 procentach.

Idealne oświetlenie
Oświetlenie w kuchni jest co najmniej tak samo ważne jak funkcjonalność całego pomieszczenia. Musi być nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim praktyczne. Decydując się na kuchnię pod wymiar mamy możliwość zadecydowania gdzie zostanie umieszczone oświetlenie, o jego mocy i ustawieniu.

Wysoka jakość wykonania
Meble wykonane na zamówienie są solidne i trwałe ponieważ nie są produkowane masowo. Są doskonale spasowane, wykonane z materiałów dobrej jakości przy użyciu prowadnic i okuć dobrych firm np. BLUM. Meble wykonane pod wymiar przy prawidłowym użytkowaniu pozostają bezawaryjne przez wiele lat.

2019-05-15 00:00:00

3 KROKI DO WYMARZONYCH MEBLI

Zamów bezpłatny projekt dopasowany do Twojego domu

Zamówienie

ZAMÓWIENIE

Projekt

PROJEKT

Montaż

MONTAŻ


RABAT 10% - +48 603 047 047


Pozostało

Promocja ograniczona czasowo. Kliknij, aby zobaczyć regulamin.
RABAT 10% - +48 603 047 047
Promocja ograniczona czasowo. Kliknij, aby zobaczyć regulamin.