Fenomen kuchni na wymiar. Skąd się wziął?

Fenomen kuchni na wymiar. Skąd się wziął?

Możliwość pójścia do sklepu, wybrania zabudowy kuchennej wraz dowozem do domu, to szybki i wygody sposób na urządzenie kuchni. Jednak na pewno będziesz o wiele bardziej zadowolony, jeżeli zdecydujesz się na meble na wymiar. Obecnie dla projektantów nie ma rzeczy niemożliwych – spełniają oni marzenia o nawet najbardziej ekstrawaganckich kuchniach. Ponadto idealnie dopasowane do pomieszczenia elementy będą lepiej spełniały swoją funkcję.

Wygoda ponad wszystko

Nie każda kuchnia została zaprojektowana na planie kwadratu czy prostokąta. Często bywa, że przechodzi przez nią szyb wentylacyjny, jest bardzo wąska lub, co gorsza, znajduje się na nieustawnym poddaszu. Będąc właścicielem właśnie takiej przestrzeni, nie musisz rezygnować z praktycznych i pojemnych mebli. Za pomocą odpowiedniej wielkości szafek, ergonomicznych regałów, które mogą znajdować we wnękach czy dzięki sprytnemu systemowi koszy cargo sprawisz, że stanie się ona miejscem, w którym przygotowywanie posiłków będzie czystą przyjemnością.

Coraz częściej, zwłaszcza w nowym budownictwie, stosuje się model kuchni otwartej. Wtedy ważną rolę odgrywa także wygląd zabudowy na wymiar. Zamawiając meble do kuchni, dostosujesz idealnie ich odcień do wystroju salonu. Możesz również zdecydować się na wyspę kuchenną skrojoną na wymiar, która będzie zarazem pełniła funkcję stołu kuchennego. Estetyczny projekt mebli zapewni natomiast, że będą one świetnie komponowały się ze strefą dzienną mieszkania.

Kuchnia na wymiar to prawdziwa gratka dla miłośników gotowania. Wyobraź sobie, że możesz korzystać z szerszych (niż standardowy wymiar) blatów, nad którymi na idealnej wysokości wiszą szafki i regały, w których przechowujesz składniki swoich potraw. Jest to możliwe tylko wtedy, jeżeli wybierzesz opcję mebli zaprojektowanych zgodnie z Twoimi preferencjami.

Mimo że cena mebli kuchennych na wymiar jest zdecydowanie wyższa, nie sposób żałować decyzji o ich wyborze. Doskonałe wykorzystanie przestrzeni, optymalne dopasowaniem do naszych oczekiwań i ich ogromna funkcjonalność leżą u podstaw ich popularności.

Połącz styl i funkcjonalność

Ride into the future with our electric bikes