GALERIA MEBLI

Meble kuchenne z transportem i montażem – oferta Kulenty

Kuchnia jest jednym z pomieszczeń w domu, z których korzysta się najczęściej – nie służy tylko przygotowywaniu posiłków, ale jest także miejscem spotkań całej rodziny. Dla użytkowników kuchni, szczególnie dla miłośników gotowania, istotne jest, by kuchnia była estetyczna, ale i funkcjonalna. Wybierając meble do niej można oczywiście skorzystać z oferty gotowych produktów i próbować dopasować je do swoich czterech kątów, jednak najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie mebli kuchennych na wymiar.

Firma Kulenty projektuje i wykonuje meble kuchenne od 1935 r. – jak nikt inny potrafimy skonstruować wyposażenie kuchni w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, jednocześnie czyniąc kuchnię komfortowym, przyjaznym miejscem. Możesz to zobaczyć na przykładzie naszych projektów kuchni w formie wizualizacji 3D, a także zdjęć gotowych pomieszczeń wyposażonych w nasze nowoczesne oraz klasyczne meble kuchenne na zamówienie.

Nasze meble wykonujemy pod konkretny wymiar, więc bez problemu dobierzesz wśród naszych produktów coś dla siebie, nawet jeżeli nie dysponujesz dużą kuchnią. Klientom polecamy m.in. meble z drewna litego, które od wielu lat zdobywają uznanie konsumentów i organizacji rzemieślniczych. Tym, którzy preferują nowoczesne umeblowanie możemy zaproponować meble kuchenne z płyty MDF lub płyty laminowanej. Na zamówienie zaprojektujemy kuchnię z blatami prostokątnymi, owalnymi, w najróżniejszych barwach oraz z dowolną ilością półek i przegród. Nie tylko postaramy się jak najwierniej oddać Twoje wyobrażenie idealnej kuchni, ale także przetransportujemy meble do Twojego domu i bezpłatnie zamontujemy.

Projektowanie mebli łazienkowych, biurowych oraz szaf wnękowych pod zabudowę

Co prawda głównym elementem naszej oferty jest projektowanie kuchni i mebli kuchennych, jednak to nie wszystko, co mamy do zaproponowania. Nasze produkty możesz znaleźć w mieszkaniach prywatnych, ale także w biurach, szkołach, aptekach, hotelach i innych miejscach użytku publicznego, którego wymagają solidnego umeblowania w określonym kształcie. Oferujemy m.in.:

  • projektowanie mebli łazienkowych,
  • projektowanie mebli do garderoby i szaf wnękowych pod zabudowę,
  • projektowanie mebli biurowych,
  • projektowanie mebli szkolnych,
  • wykonywanie niestandardowych zleceń na życzenie naszych klientów.

Tak jak w przypadku mebli kuchennych, tak i meble łazienkowe czy biurowe dowieziemy do Twojego domu lub siedziby firmy i zamontujemy bez dodatkowych kosztów. Zapraszamy klientów z Warszawy i Lublina, a także innych miejscowości z województwa mazowieckiego oraz lubelskiego!

INNE REALIZACJE
SZAFY
MEBLE ŁAZIENKOWE
PROJEKTY KUCHNI
KUCHNIE
3 KROKI DO WYMARZONYCH MEBLI

Zamów bezpłatny projekt dopasowany do Twojego domu

Zamówienie

ZAMÓWIENIE

Projekt

PROJEKT

Montaż

MONTAŻ


RABAT 10% - +48 603 047 047


Pozostało

Promocja ograniczona czasowo. Kliknij, aby zobaczyć regulamin.
RABAT 10% - +48 603 047 047
Promocja ograniczona czasowo. Kliknij, aby zobaczyć regulamin.