GALERIA MEBLI - INNE REALIZACJE

W branży zajmującej się wyposażeniem wnętrz regularnie pojawiają się nowe rozwiązania z zakresu przechowywania, eksponowania przedmiotów oraz zwiększenia ergonomiki. Mają one na celu podniesienie estetyki lub funkcjonalności projektowanych mebli. Kulenty jest firmą uniwersalną – wykonujemy klasyczne wyposażenie z drewna do kuchni oraz nowoczesne garderoby na wymiar. Nasze produkty powstają na zamówienie - zrealizujemy nawet niestandardowe zlecenia dla pomieszczeń prywatnych i biznesowych. Skorzystaj z naszych usług produkcyjnych i montażowych, dzięki którym zaopatrzysz się w różnorodne akcesoria do wnętrz! W poniższej galerii zapoznasz się z przykładowymi realizacjami wykonanymi przez naszych fachowców.

Nowoczesne systemy do przechowywania dla domu

Jako producent mebli do pomieszczeń prywatnych dbamy o to, aby proponowane rozwiązania odpowiadały Twoim potrzebom i były dopasowane do każdego domu lub mieszkania. Wykonujemy różnorodne produkty do aranżacji wnętrz, dzięki którym zyskasz wystarczająco dużo miejsca do składowania książek, pamiątek rodzinnych lub prywatnych rzeczy. Projektujemy m.in. regały, szafki wnękowe, szafy z miejscem na telewizor lub kominek i wiele innych rodzajów wyposażenia na wymiar do pomieszczeń prywatnych. Z każdą realizacją dla kuchni, sypialni lub pokoi dziecięcych zapoznasz się w naszej galerii!

Funkcjonalne wyposażenie do pomieszczeń biznesowych

Oprócz różnorodnych propozycji wyposażenia do wnętrz prywatnych, tworzymy także akcesoria na wymiar dla placówek biznesowych – biur, sklepów i wielu innych. Nasza galeria mebli obfituje w realizacje o nowoczesnym designie w klasycznym wydaniu wykonanych z takich materiałów, jak olcha, buk, sosna i wielu innych rodzajów drewna. Producent mebli do pomieszczeń biznesowych wykonuje również biurka, ekspozycje i regały z płyty MDF lub laminowanej o wysokiej odporności na częstą eksploatację i różnorodne warunki pracy – w każdej placówce biznesowej.

Producent mebli na wymiar Kulenty

Komody, wyspy kuchenne, drewniane półki RTV – te i wiele innych artykułów na wymiar obejrzysz w galerii ze zrealizowanymi zleceniami przez naszą firmę! W ramach świadczonych usług dowozimy nasze wyroby na miejsce i dokonujemy bezpłatnego montażu. Zapraszamy do złożenia zamówienia i obejrzenia wybranych projektów w galerii!


Pomieszczenie gospodarcze, pralnia
Gabinet , pokój do pracy.
Komoda
Pokój młodzieżowy 2
Salon drewniany
Salon
Pokój młodzieżowy
Salon fryzjerski
Stacja benzynowa
Biuro 2
Biuro
3 KROKI DO WYMARZONYCH MEBLI

Zamów bezpłatny projekt dopasowany do Twojego domu

Zamówienie

ZAMÓWIENIE

Projekt

PROJEKT

Montaż

MONTAŻ