GALERIA MEBLI - KUCHNIE

MEBLE KUCHENNE Z DOWOZEM DO WARSZAWY I LUBLINA – KULENTY

Chcesz, by Twoja kuchnia zaskarbiła sobie miano ulubionego pomieszczenia w domu (nawet dla tych członków Twojej rodziny, którzy nie lubią gotować)? Zgłoś się do firmy Kulenty posiadającej swoje filie w okolicach Warszawy oraz Lublina i zamów swoje idealne meble kuchenne na wymiar.

Katalog naszych produktów obejmuje zarówno nowoczesne meble kuchenne, jak i te w bardziej klasycznej formie. Proponujemy tradycyjne meble z drewna litego oraz wykonane z płyty MDF lub płyty laminowanej, która odbija swoje otoczenie jak w lustrze. Oferujemy także połączenie w jednej kuchni elementów drewnianych i wykonanych z innych materiałów oraz umeblowanie w każdej innej konfiguracji zaprojektowane zgodnie z życzeniem klienta.

W ramach świadczonych usług oprócz projektowania mebli kuchennych na zamówienie. Dokonujemy ich transportu oraz bezpłatnego montażu.

ZAPROJEKTUJEMY KUCHNIĘ NA MIARĘ TWOICH POTRZEB!

Co oczywiste, wyposażenie kuchni to nie tylko meble, dlatego przy tworzeniu ich projektów współpracujemy z wieloma firmami oferującymi m.in. sprzęt AGD, w tym okapy do kuchni, zlewozmywaki, uchwyty, nowoczesne mechanizmy otwierania i zamykania szuflad czy szafek oraz wiele innych elementów wyposażenia nowoczesnego pomieszczenia kuchennego.

Wybierz preferowaną ilość półek, materiały, kształt i wielkość mebli do swojej kuchni, a my zajmiemy się resztą. Zrobimy wszystko, by efekt naszych starań jak najbardziej odpowiadał Twoim wyobrażeniom. Zamów meble od Kulenty i ciesz się piękną, funkcjonalną kuchnią przez długie lata!


KUCHNIE NOWOCZESNE
KUCHNIE KLASYCZNE
3 KROKI DO WYMARZONYCH MEBLI

Zamów bezpłatny projekt dopasowany do Twojego domu

Zamówienie

ZAMÓWIENIE

Projekt

PROJEKT

Montaż

MONTAŻ