STYLOWE MEBLE ŁAZIENKOWE NA ZAMÓWIENIE – KULENTY

Kulenty to nie tylko projektowanie mebli kuchennych, ale i do innych pomieszczeń w mieszkaniach prywatnych, w tym do łazienek.

Meble łazienkowe ze względu na szczególną ekspozycję na wilgoć powinny być wykonywane z wysokiej jakości materiałów, które nie ulegną poplamieniu i innego rodzaju uszkodzeniom w kontakcie z wodą. Zamawiając meble do łazienki projektu Kulenty możesz mieć pewność, że przetrwają one bardzo długi czas w doskonałym stanie.

Oferujemy zarówno meble łazienkowe w klasycznym stylu – o prostym kształcie, wykonane z drewna, z metalowymi uchwytami, jak i nowoczesne umeblowanie w formie geometrycznych brył w neutralnych barwach. Szukasz czegoś pośrodku? Na pewno znajdziesz to w naszym katalogu. Na życzenie klienta wykonamy projekt mebli do łazienki na podstawie Twoich wskazówek i zaprezentujemy w formie wizualizacji 3D.

Kulenty swoje meble projektuje na wymiar, wobec czego możemy zaproponować nasze usługi właścicielom i małych i dużych łazienek. W obu przypadkach maksymalnie wykorzystujemy potencjał danej przestrzeni – nawet w niewielkim pomieszczeniu znajdzie się dużo miejsca dla Ciebie i inne elementy wyposażenia łazienki – zarówno duże jak np. pralka lub mniejsze jak przybory higieniczne i kosmetyki.

MEBLE ŁAZIENKOWE Z TRANSPORTEM DO WARSZAWY I LUBLINA

Nasze meble możesz znaleźć w naszej siedzibie w Gąsiorach w województwie lubelskim oraz w filii w Majdanie koło Warszawy. Klientom z tych lub okolicznych miejscowości oferujemy meble łazienkowe z dowozem i bezpłatnym montażem.