GALERIA MEBLI - SZAFY

Każdy dom powinien posiadać odpowiednio dostosowaną przestrzeń do przechowywania ubrań, butów, pościeli oraz innych akcesoriów codziennego użytku. Coraz popularniejszym umeblowaniem stają się szafy wnękowe - dzięki temu rozwiązaniu zagospodarujesz przestrzeń w sypialni, korytarzu lub każdym innym pokoju o małej powierzchni. Stawiając na indywidualny projekt, możesz spersonalizować produkt w zależności od swoich potrzeb i wyposażyć go w dowolne komponenty. Zrobisz to korzystając z usług naszej firmy! Zachęcamy do zapoznania się z naszymi funkcjonalnymi realizacjami i stworzenia niepowtarzalnego elementu wystroju domu lub mieszkania.

Nowoczesna garderoba na każdą przestrzeń!

Remont domu lub mieszkania to czas, w którym decydujesz się na różne zmiany w swoim życiu - również w zakresie wyposażenia przestrzeni. Wybór odpowiedniej garderoby jest często uwarunkowany rozmiarem i kształtem powierzchni. W małych pokojach dobrze sprawdzi się rozwiązanie, jakim jest szafa wnękowa. Odpowiednio zaprojektowany mebel pozwoli Ci zyskać dodatkowe miejsce na inne elementy wystroju domu i da Ci nieograniczone możliwości w porządkowaniu przedmiotów. Nawet jeśli Twoje cztery kąty są niewielkie i przytulne, możesz cieszyć się luksusem, jakim jest własna garderoba w funkcjonalnym wydaniu!

Zalety szaf wnękowych

Jako producent mebli stworzyliśmy już wiele propozycji, dzięki którym codzienne życie naszych Klientów staje się bardziej wygodne i zorganizowane. Właśnie dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że odpowiedni projekt garderoby może nieść ze sobą wiele korzyści dla domowników. Do zalet produktów do przechowywania odzieży, wykonywanych przez naszą firmę, należą:

  • zyskanie dodatkowej przestrzeni w domu,
  • brak kurzu, który osadza się między meblem a sufitem,
  • możliwość dostosowania poszczególnych komponentów produktu do swoich preferencji – drzwi przesuwnych, ilości półek itd.,
  • idealne dopasowanie do ściany i sufitu w pokoju.

Projektowanie szaf wnękowych w Kulenty!

Dzięki naszym projektom przekonujemy Klientów, że szafy wnękowe to idealne meble do sypialni, przedpokoi lub salonów. Jesteśmy producentem dostarczającym spersonalizowane rozwiązania dla Ciebie i Twojego domu – przekonaj się o tym, zapoznając się z poniższymi realizacjami!


Meble do przedpokoju na wymiar Warszawa
Szafa 13
Szafa 6
SZAFA 12
SZAFA 11
Szafa 9
Szafa 8
Szafa 7
Szafa 5
Szafa 4
Szafa 3
Szafa 2
Szafa 1
Szafa 10
3 KROKI DO WYMARZONYCH MEBLI

Zamów bezpłatny projekt dopasowany do Twojego domu

Zamówienie

ZAMÓWIENIE

Projekt

PROJEKT

Montaż

MONTAŻ


RABAT 10% - +48 603 047 047


Pozostało

Promocja ograniczona czasowo. Kliknij, aby zobaczyć regulamin.
RABAT 10% - +48 603 047 047
Promocja ograniczona czasowo. Kliknij, aby zobaczyć regulamin.