Kuchnie nowoczesne

Nowoczesne meble kuchenne na wymiar - Kulenty

Mimo ponad 80-letniego stażu na rynku meblarskim doskonale orientujemy się w najnowszych trendach. Kulenty ma przyjemność zaproponowania swoim Klientom nowoczesnych mebli kuchennych na wymiar. Współpracujemy z doświadczonymi projektantami i architektami specjalizującymi się w projektowaniu i produkowaniu mebli kuchennych, które sprostają potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Meble z płyty MDF

Wykonujemy meble z płyty MDF lub z odbijającej otoczenie płyty laminowanej w różnych kolorach i konfiguracjach. Ogromną zaletą płyt MDF jest możliwość frezowania materiału, co pozwala uzyskać najbardziej finezyjne i oryginalne zdobienia mebli kuchennych. Płyty laminowane to bardzo trwałe rozwiązanie, które doskonale sprawdza się zarówno do tworzenia nowoczesnych, jak i klasycznych mebli kuchennych na wymiar. Meble kuchenne narażone są na wysokie temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć i zabrudzenia, dlatego do produkcji naszych mebli używamy solidnych i trwałych materiałów renomowanych producentów.

Uzupełnieniem nowoczesnej kuchni na wymiar jest oryginalne oświetlenie oraz odpowiednio dobrany sprzęt AGD. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć, w której prezentujemy kuchnie zaprojektowane przez firmę Kulenty i zachęcamy do skorzystania z oferty!

Kuchnia nowoczesna w Warszawie nr 79

Galeria mebli 1397

Galeria mebli

Nowe zdjęcia

Meble KULENTY - Szafy
Meble KULENTY - Inne realizacje
Meble KULENTY - Inne realizacje
Meble KULENTY - Kuchnie nowoczesne
Meble KULENTY - Projekty kuchni
Meble KULENTY - Projekty kuchni
Meble KULENTY - Projekty kuchni
Meble KULENTY - Projekty kuchni
Meble KULENTY - Kuchnie klasyczne
Meble KULENTY - Kuchnie klasyczne
Meble KULENTY - Szafy
Meble KULENTY - Meble łazienkowe

Blog

3 kroki do wymarzonych mebli

Zamów bezpłatny projekt dopasowany do Twojego domu

Jak zamówić?