Profesjonalne meble do apteki na wymiar od Kulenty

Od początku działalności Kulenty w 1935 r. wykonujemy drewniane meble kuchenne i łazienkowe nie tylko do domów prywatnych, ale i na potrzeby najróżniejszych rodzajów działalności. Jedną z branży, która wymaga profesjonalnie zaprojektowanych mebli o konkretnej budowie jest branża aptekarska.

Na zamówienie wykonujemy estetyczne, solidne i funkcjonalne regały apteczne, kontuary, szuflady głębokiego składowania, gabloty oraz inne elementy wyposażenia apteki – zgodnie ze wszystkimi zasadami dotyczącymi konstrukcji mebli o tym przeznaczeniu, ale także i z uwzględnieniem indywidualnych preferencji klienta. Niezależnie czy Twój zakład jest dużych czy małych rozmiarów – nasze meble apteczne na wymiar idealnie wpasują się w daną przestrzeń i będą w stanie wyeksponować bardzo dużą ilość oferowanych produktów.

Meble apteczne z dowozem do Twojego zakładu!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zamów odpowiednie dla siebie meble w Kulenty! W ramach świadczonych usług oferujemy dowóz naszych wyrobów do klientów z Warszawy, Lublina oraz okolicznych miejscowości, a także bezpłatny montaż.

  • Meble KULENTY - Meble do apteki
  • Meble KULENTY - Meble do apteki