Meble biurowe na zamówienie – wyposaż swoje biuro z Kulenty!

W pracy spędzamy około połowy swojego dnia, dlatego ważne jest ergonomiczne, a zarazem wygodne stanowisko pracy, zwłaszcza gdy swoje obowiązki wykonujesz zza biurka.

Kulenty oprócz drewnianych mebli kuchennych i łazienkowych na zamówienie oferuje solidne i estetyczne elementy umeblowania znajdujące swoje zastosowanie w pomieszczeniach użytku publicznego – m.in. biurach. Na zlecenie wykonujemy duże pojedyncze biurka oraz mniejsze, które można umieścić obok siebie szeregowo – oba rodzaje wyposażone w specjalne półki na klawiaturę. Ponadto produkujemy szafki, które można postawić pod biurkiem, szafy na segregatory, regały z szufladami na dokumenty i wiele innych mebli zaprojektowanych w taki sposób, by utrzymanie porządku w miejscu pracy było jak najłatwiejsze.

Biurka, regały i inne meble biurowe z montażem

Zamawiający mają możliwość skorzystania z gotowych wzorów naszych produktów, które można zobaczyć w naszej galerii, ale możemy także wykonać meble biurowe na wymiar, w preferowanym przez klienta kolorze i kształcie. Potencjalnym klientom z Lublina, Warszawy i okolicznych miejscowości możemy zaproponować szybki, profesjonalny transport naszych mebli oraz bezpłatny montaż.

Z firmą Kulenty zawsze umeblujesz swoje biuro lub domowy gabinet w dobrym guście, niezależnie od preferowanego stylu i dostępnej przestrzeni. Zapraszamy!

  • Meble KULENTY - Meble biurowe
  • Meble KULENTY - Meble biurowe
  • Meble KULENTY - Meble biurowe