Meble łazienkowe

Stylowe meble łazienkowe na zamówienie – Kulenty

Największą zaletą posiadania mebli wykonanych na wymiar jest możliwość dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb, przez co pomieszczenie staje się bardziej funkcjonalne. Oprócz projektowania mebli kuchennych, zajmujemy się również wykonywaniem mebli do innych pomieszczeń, w tym także do łazienek. Meble łazienkowe ze względu na szczególną ekspozycję na wilgoć powinny być wykonywane z wysokiej jakości materiałów, które nie ulegną poplamieniu, czy różnego rodzaju uszkodzeniom w kontakcie z wodą. Okucia i uchwyty mebli należy odpowiednio zabezpieczyć przed rdzewieniem. Zamawiając meble do łazienki projektu Kulenty możesz mieć pewność, że przetrwają one bardzo długi czas w doskonałym stanie.

Klasyczne i nowoczesne meble do łazienki

Oferujemy zarówno meble łazienkowe w klasycznym stylu – o prostym kształcie, wykonane z drewna, z metalowymi uchwytami, jak i nowoczesne umeblowanie w formie geometrycznych brył w neutralnych barwach. Meble wykonane z drewna dodadzą wnętrzu przytulnego charakteru, natomiast lśniące blaty i fronty doskonale sprawdzą się w nowoczesnej aranżacji. Szukasz czegoś pośrodku? Na pewno znajdziesz to w naszym katalogu. Na życzenie Klienta wykonamy projekt mebli do łazienki i zaprezentujemy w formie wizualizacji 3D, dzięki czemu będzie mógł zobaczyć jak będzie wyglądało pomieszczenie, zanim przystąpimy do realizacji. Projektujemy meble na wymiar, wobec czego możemy zaproponować nasze usługi właścicielom małych i dużych łazienek. W obu przypadkach maksymalnie wykorzystujemy potencjał danej przestrzeni.

Meble łazienkowe z transportem do Warszawy i Lublina

Wykonane przez nas meble możesz znaleźć w siedzibie firmy Kulenty w Gąsiorach w województwie lubelskim oraz w filii w Majdanie koło Warszawy. Klientom z tych lub okolicznych miejscowości oferujemy meble łazienkowe z dowozem i bezpłatnym montażem. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć, w której prezentujemy niektóre wykonane przez nas łazienki na wymiar. Zachęcamy także do kontaktu z nami w przypadku pytań odnośnie naszej oferty.

Meble łazienkowe nr 10

Galeria mebli 603

Galeria mebli

Nowe zdjęcia

Meble KULENTY - Szafy
Meble KULENTY - Inne realizacje
Meble KULENTY - Inne realizacje
Meble KULENTY - Kuchnie nowoczesne
Meble KULENTY - Projekty kuchni
Meble KULENTY - Projekty kuchni
Meble KULENTY - Projekty kuchni
Meble KULENTY - Projekty kuchni
Meble KULENTY - Kuchnie klasyczne
Meble KULENTY - Kuchnie klasyczne
Meble KULENTY - Szafy
Meble KULENTY - Meble łazienkowe

Blog

3 kroki do wymarzonych mebli

Zamów bezpłatny projekt dopasowany do Twojego domu

Jak zamówić?