Meble łazienkowe

Stylowe meble łazienkowe na zamówienie – Kulenty

Kulenty to nie tylko projektowanie mebli kuchennych, ale i do innych pomieszczeń w mieszkaniach prywatnych, w tym do łazienek.

Meble łazienkowe ze względu na szczególną ekspozycję na wilgoć powinny być wykonywane z wysokiej jakości materiałów, które nie ulegną poplamieniu i innego rodzaju uszkodzeniom w kontakcie z wodą. Zamawiając meble do łazienki projektu Kulenty możesz mieć pewność, że przetrwają one bardzo długi czas w doskonałym stanie.

Oferujemy zarówno meble łazienkowe w klasycznym stylu – o prostym kształcie, wykonane z drewna, z metalowymi uchwytami, jak i nowoczesne umeblowanie w formie geometrycznych brył w neutralnych barwach. Szukasz czegoś pośrodku? Na pewno znajdziesz to w naszym katalogu. Na życzenie klienta wykonamy projekt mebli do łazienki na podstawie Twoich wskazówek i zaprezentujemy w formie wizualizacji 3D.

Kulenty swoje meble projektuje na wymiar, wobec czego możemy zaproponować nasze usługi właścicielom i małych i dużych łazienek. W obu przypadkach maksymalnie wykorzystujemy potencjał danej przestrzeni – nawet w niewielkim pomieszczeniu znajdzie się dużo miejsca dla Ciebie i inne elementy wyposażenia łazienki – zarówno duże jak np. pralka lub mniejsze jak przybory higieniczne i kosmetyki.

Meble łazienkowe z transportem do Warszawy i Lublina

Nasze meble możesz znaleźć w naszej siedzibie w Gąsiorach w województwie lubelskim oraz w filii w Majdanie koło Warszawy. Klientom z tych lub okolicznych miejscowości oferujemy meble łazienkowe z dowozem i bezpłatnym montażem.

Meble łazienkowe nr 12

Galeria mebli 110

Galeria mebli

Nowe zdjęcia

Meble KULENTY - Projekty kuchni
Meble KULENTY - Kuchnie nowoczesne
Meble KULENTY - Inne realizacje
Meble KULENTY - Szafy
Meble KULENTY - Szafy
Meble KULENTY - Meble łazienkowe
Meble KULENTY - Inne realizacje
Meble KULENTY - Szafy
Meble KULENTY - Inne realizacje
Meble KULENTY - Inne realizacje

Blog

3 kroki do wymarzonych mebli

Zamów bezpłatny projekt dopasowany do Twojego domu

Jak zamówić?

RABAT 10% - +48 603 047 047
Promocja ograniczona czasowo. Kliknij, aby zobaczyć regulamin.

RABAT 10% - +48 603 047 047


Pozostało

Promocja ograniczona czasowo. Kliknij, aby zobaczyć regulamin.

Darmowe projektowanie

w domu u klienta, bez zobowiązań i kaucji

zamów projektowanie

zapoznaj się z regulaminem