Projektowanie mebli szkolnych w ofercie Kulenty

Zazwyczaj w wyposażenie takie jak ławki i krzesełka, a także biurka nauczycielskie oraz regały inwestuje się raz na wiele lat, dlatego ważne jest, by meble szkolne były ergonomiczne i wykonane z wysokiej jakości materiałów. W tej sytuacji producent drewnianych mebli kuchennych i łazienkowych Kulenty poleca meble szkolne na wymiar swojego projektu.

Nasze wyroby wykonujemy z drewna oraz płyty wiórowej laminowanej, którą dodatkowo wykańczamy doklejką PCV. Metalowe elementy takie jak np. nogi krzeseł i ławek pokrywamy farbami proszkowymi o wysokiej wytrzymałości na odpryskiwanie. Pamiętamy o tym, że meble szkolne powinny być nie tylko solidne, ale i dobrze kojarzyć się korzystającym z nich uczniom, dlatego na życzenie możemy pomalować je częściowo lub całkowicie na jasne, pastelowe kolory.

Meble szkolne na zamówienie

Gwarantujemy, że nasze meble szkolne na zamówienie wytrzymają w bardzo dobrym stanie przez długie lata, nawet użytkowane przez najbardziej niesfornych uczniów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – klientom z Lublina, Warszawy i pobliskich miejscowości zapewniamy dowóz i bezpłatny montaż.

  • Meble KULENTY - Meble do szkoły
  • Meble KULENTY - Meble do szkoły
  • Meble KULENTY - Meble do szkoły