Projekty mebli kuchennych

Projektowanie nowoczesnych i klasycznych kuchni – Kulenty

Firma Kulenty na co dzień w swojej pracy czerpie ze swojej wieloletniej tradycji, ale także z nowoczesnych rozwiązań dostępnych na rynku. Wyrazem tego jest nasza oferta wykonywania projektów kuchni na zamówienie, którą realizujemy z wykorzystaniem komputerowych wizualizacji 3D. Dzięki tej usłudze nasi Klienci mogą zobaczyć, jak będą się prezentować wykonane przez nas klasyczne meble kuchenne na wymiar z litego drewna  lub  te bardziej nowoczesne z płyty MDF w ich nowej kuchni, zanim jeszcze rozpoczniemy realizację zamówienia. Nasi graficy dopilnują by wizualizacja była jak najbardziej szczegółowa, a doświadczeni rzemieślnicy postarają się o precyzyjne odtworzenie wykonanego projektu.

Nietypowe projekty kuchni na wymiar

Specjalizujemy się w wykonywaniu nawet najbardziej nietypowych projektów kuchni na wymiar. Na przestrzeni lat działalności naszej firmy zrealizowaliśmy mnóstwo zamówień i zebraliśmy niezliczoną ilość doświadczeń. Nasz zespół składa się z architektów i projektantów oraz lakierników i stolarzy, którzy wspólnie stworzą kuchnię Twoich marzeń. Do budowy mebli kuchennych wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości surowce i materiały renomowanych producentów. Zapewniamy meble z wysokiej jakości surowców, różnorodność produktów oraz oryginalne i funkcjonalne aranżacje.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć, w której znajdziesz niektóre projekty wykonane przez firmę Kulenty. Zachęcamy również do kontaktu z nami.

Projekt kuchni nr 29

Galeria mebli 5381

Galeria mebli

Nowe zdjęcia

Meble KULENTY - Szafy
Meble KULENTY - Inne realizacje
Meble KULENTY - Inne realizacje
Meble KULENTY - Kuchnie nowoczesne
Meble KULENTY - Projekty kuchni
Meble KULENTY - Projekty kuchni
Meble KULENTY - Projekty kuchni
Meble KULENTY - Projekty kuchni
Meble KULENTY - Kuchnie klasyczne
Meble KULENTY - Kuchnie klasyczne
Meble KULENTY - Szafy
Meble KULENTY - Meble łazienkowe

Blog

3 kroki do wymarzonych mebli

Zamów bezpłatny projekt dopasowany do Twojego domu

Jak zamówić?