Projekty kuchni

Kulenty - projektowanie nowoczesnych i klasycznych kuchni

Firma Kulenty na co dzień w swojej pracy czerpie ze swojej wieloletniej tradycji, ale także z nowoczesnych rozwiązań dostępnych na rynku. Wyrazem tego jest nasza oferta wykonywania projektów kuchni na zamówienie, którą realizujemy z wykorzystaniem komputerowych wizualizacji 3D. Dzięki tej usłudze klienci mogą zobaczyć, jak będą się prezentować nasze klasyczne meble kuchnie z litego drewna lub nowocześniejszych płyt MDF w ich nowej kuchni, zanim jeszcze rozpoczniemy realizację zamówienia. Nasi graficy dopilnują by wizualizacja była jak najbardziej szczegółowa, a doświadczeni rzemieślnicy postarają się o jak najwierniejsze odtworzenie wykonanego projektu.

Indywidualny projekt mebli kuchennych

Projekt mebli kuchennych wiąże się z kilkoma istotnymi aspektami, które należy wziąć pod uwagę. Pierwszym i najważniejszym z nich, ograniczającym pole manewru projektanta, jest przestrzeń samej kuchni. Drugim jest trójkąt roboczy. To obszar albo trasa, którą pokonujemy między najważniejszymi punktami w kuchni – kuchenką i blatami, lodówką i zlewozmywakiem bądź zmywarką. To od jego ustalenia zależy forma i układ mebli oraz zabudowy sprzętu AGD. Kolejnym jest estetyka i forma mebli, którą chciałby widzieć właściciel. Kuchnia jest przecież miejscem, w którym spędzamy dużo czasu, a brzydki bądź nieładnie zrealizowany projekt mebli kuchenny męczy. Z tych i wielu innych względów nie należy oszczędzać i stosować zbędnych kompromisów przy planowaniu kuchni!

Meble z wysokiej jakości surowców, różnorodność produktów oraz oryginalne i funkcjonalne aranżacje – skorzystaj z usługi projektowania kuchni Kulenty!

Projekt kuchni nr 51

Galeria mebli 323

Galeria mebli

Nowe zdjęcia

Meble KULENTY - Projekty kuchni
Meble KULENTY - Kuchnie nowoczesne
Meble KULENTY - Inne realizacje
Meble KULENTY - Szafy
Meble KULENTY - Szafy
Meble KULENTY - Meble łazienkowe
Meble KULENTY - Inne realizacje
Meble KULENTY - Szafy
Meble KULENTY - Inne realizacje
Meble KULENTY - Inne realizacje

Blog

3 kroki do wymarzonych mebli

Zamów bezpłatny projekt dopasowany do Twojego domu

Jak zamówić?

RABAT 10% - +48 603 047 047
Promocja ograniczona czasowo. Kliknij, aby zobaczyć regulamin.

RABAT 10% - +48 603 047 047


Pozostało

Promocja ograniczona czasowo. Kliknij, aby zobaczyć regulamin.

Darmowe projektowanie

w domu u klienta, bez zobowiązań i kaucji

zamów projektowanie

zapoznaj się z regulaminem