GALERIA MEBLI - PROJEKTY KUCHNI

KULENTY - PROJEKTOWANIE NOWOCZESNYCH I KLASYCZNYCH KUCHNI

Firma Kulenty na co dzień w swojej pracy czerpie ze swojej wieloletniej tradycji, ale także z nowoczesnych rozwiązań dostępnych na rynku. Wyrazem tego jest nasza oferta wykonywania projektów kuchni na zamówienie, którą realizujemy z wykorzystaniem komputerowych wizualizacji 3D. Dzięki tej usłudze klienci mogą zobaczyć, jak będą się prezentować nasze klasyczne meble kuchnie z litego drewna lub nowocześniejszych płyt MDF w ich nowej kuchni, zanim jeszcze rozpoczniemy realizację zamówienia. Nasi graficy dopilnują by wizualizacja była jak najbardziej szczegółowa, a doświadczeni rzemieślnicy postarają się o jak najwierniejsze odtworzenie wykonanego projektu.

INDYWIDUALNY PROJEKT MEBLI KUCHENNYCH

Projekt mebli kuchennych wiąże się z kilkoma istotnymi aspektami, które należy wziąć pod uwagę. Pierwszym i najważniejszym z nich, ograniczającym pole manewru projektanta, jest przestrzeń samej kuchni. Drugim jest trójkąt roboczy. To obszar albo trasa, którą pokonujemy między najważniejszymi punktami w kuchni – kuchenką i blatami, lodówką i zlewozmywakiem bądź zmywarką. To od jego ustalenia zależy forma i układ mebli oraz zabudowy sprzętu AGD. Kolejnym jest estetyka i forma mebli, którą chciałby widzieć właściciel. Kuchnia jest przecież miejscem, w którym spędzamy dużo czasu, a brzydki bądź nieładnie zrealizowany projekt mebli kuchenny męczy. Z tych i wielu innych względów nie należy oszczędzać i stosować zbędnych kompromisów przy planowaniu kuchni!

Meble z wysokiej jakości surowców, różnorodność produktów oraz oryginalne i funkcjonalne aranżacje – skorzystaj z usługi projektowania kuchni Kulenty!


Projekt kuchni pod wymiar
Projekt kuchni 14
Projektowanie kuchni Lublin
Projekt kuchni 12
Projekt kuchni 11
Projekt kuchni 10
Projekt kuchni 9
Projekt kuchni 8
Projekt kuchni 7
Projekt kuchni 6
PROJEKT KUCHNI 5
PROJEKT KUCHNI 4
Projekt kuchni 3
Projekt kuchni 2
3 KROKI DO WYMARZONYCH MEBLI

Zamów bezpłatny projekt dopasowany do Twojego domu

Zamówienie

ZAMÓWIENIE

Projekt

PROJEKT

Montaż

MONTAŻ