OSIĄGNIĘCIA

,,WAWRZYN PODLASIA’’ za meble kuchenne z drewna litego i inne nasze osiągnięcia

Tradycyjne meble łazienkowe i kuchenne Kulenty wykonywane na zamówienie wielokrotnie zwróciły uwagę konsumentów i stowarzyszeń rzemieślniczych w całej Polsce.

W dniu 30 marca 2000 r. firma została Laureatem 4 edycji Ogólnopolskiego konkursu ,,Złote Laury" organizowanym przez Związek Rzemiosła Polskiego, Naczelną Radę Handlu i Usług oraz Miesięcznik ,,Super Kontakty". Nagrodzone zostały 24 firmy. Nasz zakład otrzymał wyróżnienie za osiągnięcia menedżerskie i wkład w promowanie rzemiosła polskiego.

Kilka miesięcy później - 26 czerwca 2000 r. otrzymaliśmy honorowe wyróżnienie, jakim jest ,,Wawrzyn Podlasia" przyznane w kategorii Produkt Roku za meble kuchenne z drewna litego, indywidualnie przyznane przez organizatora konkursu "Słowo Podlasia" pod patronatem wicemarszałka Sejmu Franciszka Jerzego Stefaniuka.

Od 1 czerwca 2001 r. działa filia w Majdanie koło Warszawy, gdzie możecie zobaczyć stale rozbudowywaną i unowocześnianą ekspozycję obejmującą nie tylko meble kuchenne, które cieszą się największą popularnością, ale także meble biurowe, szkolne oraz szafy wnękowe i regały apteczne naszego projektu.

Meble łazienkowe i kuchenne Kulenty wśród najlepszych!

W dniach 26 do 28 września 2002 roku firma wzięła udział w II Międzynarodowych Targach Mebli w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Na targach prezentowały swoje oferty najbardziej liczące się firmy na rynku meblowym. Nasze stoisko zachęcało klientów do obejrzenia wirtualnego katalogu naszych mebli łazienkowych i kuchennych na wymiar i stworzenia projektu swojej wymarzonej kuchni. Dało także możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą produktów i usług naszej firmy, wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy.

Dnia 14.09.2005 r. zostaliśmy laureatem konkursu ,,Promujmy najlepszych" w kategorii -,,Najlepsza inicjatywa gospodarcza - najlepszy przedsiębiorca roku 2004". Organizatorem tego konkursu było Radzyńskie Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych i Lubelska Fundacja Rozwoju, Oddział w Radzyniu Podlaskim.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych wyróżnień!

3 KROKI DO WYMARZONYCH MEBLI

Zamów bezpłatny projekt dopasowany do Twojego domu

Zamówienie

ZAMÓWIENIE

Projekt

PROJEKT

Montaż

MONTAŻ